tradá :-D

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

novinky

Robie Coltrane dnes na tv nova

Robie Coltrane se dnes oběví na nově ve filmu : z pekla
Hrají : Johny Depp,Robie Coltrane,H.Grahamová a další
Režie: Allen  Albert Hughesovi

Film poběží na tv nova dnes v 23.05 a skončí přibližně v 01:15

popisek filmu:

Johnny Depp je v americkém historickém thrilleru na stopě tajemství brutálního vraha Jacka Rozparovače. Prostitutka Mary Kelly hlídá miminko své bývalé kolegyni Ann Crokové, která se vydala na schůzku s malířem Albertem, za něhož se tajně provdala.

Dvojici však přepadne několik mužů vedených šéfem tajných služeb Benem Kidneyem, jenž dívku krutě vyslýchá a poté jí v Londýnské královské nemocnici provede chirurg Ferral pod vedením dvorního lékaře sira Williama Gulla lobotomii, kvůli údajnému šílenství. Nedlouho poté je v jedné z uliček brutálně nožem zavražděna prostitutka Martha.

Vyšetřování se ujímá inspektor Fred Abberline, který po ztrátě milované ženy a syna přežívá jen s pomocí narkotik. Krátce nato je zavražděna a krvavě znetvořena další prostitutka. Podle inspektora však nevraždil stejný pachatel. Druhou vraždu musel, na rozdíl od té první, provést odborník. Chirurg, veterinář nebo řezník. Zatímco Abberline marně vyslýchá ostatní prostitutky, zavraždí tajemný muž další prostitutku. Inspektor se vydá do královské nemocnice. Zatímco Ferral s ním odmítne spolupracovat, přátelský sir William inspektorovi potvrdí jeho přesvědčení, že pachatel musí být zručným chirurgem.

Temný historický thriller vznikl v roce 2001, kdy ho natočili američtí filmaři ve spolupráci s filmaři britskými a českými. Většina exteriérových scén se natáčela v Čechách, v ulicích Prahy a také v kulisách postavených na Barrandově. Natočili ho bratři Allen a Albert Hughesovi (Mrtví prezidenti). V hlavních rolích se představí Johnny Depp (Čokoláda, Ospalá díra) jako inspektor Fred Abberline a Heather Graham (Trhák pana Bowfingera, Ztraceni ve vesmíru) jako Mary Kelly.

moje poznámka: Já sama už jsem tento film jednou viděla a můžu ho doporučit ale ti co jim vadí krev by se radši dívat neměli ;-)

ZDROJ:http://www.nova.cz

Žádné komentáře
 
ahojky přeji pěkný den a doufám že se vám na mých stránkách líbilo